SERVISDELAR, 6 st, flintgods, "Löv", Stig Lindberg, Gustavsberg.

722806. SERVISDELAR, 6 st, flintgods, "Löv", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Tre runda skålar, två lövformade uppläggningsfat och en lövformad skål. Längd ca 22-27. Diameter ca 17 cm.

Ytslitage. Mindre färgbortfall. En skål och ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 949