MARTIN KALLERUP. Komposition med frukter, olja på duk, signerad Kallerup.

719508. MARTIN KALLERUP. Komposition med frukter, olja på duk, signerad Kallerup.

65 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 54 cm.

Antal besök: 818