MODELLTÅG ROCO 344002, 41057 och 1900 i originalkartong.

71493. MODELLTÅG ROCO 344002, 41057 och 1900 i originalkartong.

H0 likström.

Slitage och smärre skador. Loket fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 970