KAPSYLÖPPNARE, mässing, i form av hästhuvud, 1900-tal.

713383. KAPSYLÖPPNARE, mässing, i form av hästhuvud, 1900-tal.

Höjd ca 10,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 322