KNIVAR, silver, 1800-talets slut, Ryska och Finska stämplar, ca 866,5 gram.

713226. KNIVAR, silver, 1800-talets slut, Ryska och Finska stämplar, ca 866,5 gram.

A.A 896
813 H
12 st knivar ca 19 cm.

Åldersrelaterad slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

A.A 896
813 H
12 st knivar ca 19 cm.

Åldersrelaterad slitage.

Antal besök: 1 001