BRICKOR SAMT SERVETTRINGAR, 6 delar, teak, 1900-talets mitt.

713052. BRICKOR SAMT SERVETTRINGAR, 6 delar, teak, 1900-talets mitt.

Bestående av avlång bricka längd 43 cm, rund diameter
25 cm samt 4 st servettringar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 286