JOHAN KROUTHÉN. Olja på duk, signerad Johan Krouthén samt daterad 1904.

707669. JOHAN KROUTHÉN. Olja på duk, signerad Johan Krouthén samt daterad 1904.

94 x 133 cm.
Sommarlandskap med flicka som matar hästar.

En lagning på baksida.

Johan Krouthén (1858–1932)

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 133 cm.

En lagning på baksida.

Johan Krouthén (1858–1932)

Antal besök: 8 848