ANDREAS WARGENBRANT. "The winner takes it all", förgylld massiv brons, etikettsignerad 6/25.

686319. ANDREAS WARGENBRANT. "The winner takes it all", förgylld massiv brons, etikettsignerad 6/25.

20 x 20 x 20 cm, vikt ca 15 kg.

Lätt anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt anlupen.

Antal besök: 2 268