ESTRID ERICSON. burk med lock, tenn Firma Svenskt Tenn Stockholm 1930.

683632. ESTRID ERICSON. burk med lock, tenn Firma Svenskt Tenn Stockholm 1930.

Diameter 7 cm
Tot höjd 9,5 cm.

Bruksslitage, repor på lock.

Estrid Ericson (1894–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 7 cm
Tot höjd 9,5 cm.

Bruksslitage, repor på lock.

Estrid Ericson (1894–1981)

Antal besök: 4 079