Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR, 1 par, svartmålad metall/brunt skinn, R+R art & design.
681388. KARMSTOLAR, 1 par, svartmålad metall/brunt skinn, R+R art & design.
Rygghöjd 77 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 77 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
639