PETER DAHL. Fredmans epistel, färglitografi, signerad.

673007. PETER DAHL. Fredmans epistel, färglitografi, signerad.

43x29,5 cm, oramad.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x29,5 cm, oramad.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 1 095