Orange plast. Diameter ca 95 cm.

Slitage och repor.

Slitage och repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Norrköping, Sverige
Gomér & Andersson Norrköping
Föremålsnr
672090

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
011-361000
Adress

Importgatan 50
602 28 Norrköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 702

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!