FÅTÖLJ, 1960-tal.

651991. FÅTÖLJ, 1960-tal.

Betsat trä/textilklädsel.

Slitage på ett armstöd, en skruv utbytt samt något torr stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!
651991. FÅTÖLJ, 1960-tal.

Betsat trä/textilklädsel.

Antal besök: 533