64905. MODELLTÅG TILLBEHÖR MÄRKLIN räls och växlar med punktkontakt, lampor, ställpultar, trafo med mera. 2 LÅDOR.
H0 växelström. 6 El.växlar, 1 korsväxel, 6 avkopplingsskenor, 8 stoppbockar, 12 lampor, ställpultar, specialskenor, passbitar med mera. Mer än 300 rälsbitar. Några enstaka med hel mittledare.
Skador och slitage. En del med färg från landskapsbygge..