MATSALSGRUPP, teak/ek, 1950/1960-tal.

638541. MATSALSGRUPP, teak/ek, 1950/1960-tal.

Mord, 6 stolar samt 2 iläggsskivor.
Bordets längd 125, bredd 85, höjd 72 cm samt skivornas bredd 35 cm.

Bruksslitage samt lite fläckar och slitage på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597