BOKHYLLA MED SKRIVKLAFF, vitmålad, 1900-talets senare hälft.

638515. BOKHYLLA MED SKRIVKLAFF, vitmålad, 1900-talets senare hälft.

Längd 91, bredd 42, höjd 182 cm.

Färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 551