Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
GOTTHARD OLSSON. Landskap med sjö, olja på duk, signerad Gotth. Olsson.
636966. GOTTHARD OLSSON. Landskap med sjö, olja på duk, signerad Gotth. Olsson.
77 x 100 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
77 x 100 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
849