INGEBORG LUNDIN. Skål, glas, Ariel, Orrefors, signerad, 1900-talets senare del.

636418. INGEBORG LUNDIN. Skål, glas, Ariel, Orrefors, signerad, 1900-talets senare del.

Underfång med geometrisk dekor, i klarglas mot blå fond.
Signerad "nr 111 N".
Höjd 13 diameter 15,5 cm.

Repor i botten.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "nr 111 N".
Höjd 13 diameter 15,5 cm.

Repor i botten.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Antal besök: 2 478