INGRID ATTERBERG. vas, keramik, Upsala-Ekeby, signerad.

634960. INGRID ATTERBERG. vas, keramik, Upsala-Ekeby, signerad.

Dekor av bruna växter. Höjd 67 cm.

Smärre bruksslitage.

Ingrid Atterberg (1920–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Ingrid Atterberg (1920–2008)

Antal besök: 2 233