MATSERVIS, 48 delar, "Tyra", Karlskrona.

630710. MATSERVIS, 48 delar, "Tyra", Karlskrona.

14 tallrikar diameter 25 cm..
13 djupa tallrikar diameter 25 cm.
11 tallrikar diameter 22 cm.
4 skålar längd 24,5-28 cm.
4 uppläggningsfat längd 28-38 cm.
Såsskål samt terrin.

Bruksslitage samt förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 tallrikar diameter 25 cm..
11 tallrikar diameter 22 cm.
4 skålar längd 24,5-28 cm.
Såsskål samt terrin.

Antal besök: 4 132