14 tallrikar diameter 25 cm..
13 djupa tallrikar diameter 25 cm.
11 tallrikar diameter 22 cm.
4 skålar längd 24,5-28 cm.
4 uppläggningsfat längd 28-38 cm.
Såsskål samt terrin.

Bruksslitage samt förgyllningsslitage.

14 tallrikar diameter 25 cm..
11 tallrikar diameter 22 cm.
4 skålar längd 24,5-28 cm.
Såsskål samt terrin.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 6
Föremålsnr
630710
Antal besök: 159

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!