14 tallrikar diameter 25 cm..
13 djupa tallrikar diameter 25 cm.
11 tallrikar diameter 22 cm.
4 skålar längd 24,5-28 cm.
4 uppläggningsfat längd 28-38 cm.
Såsskål samt terrin.

Bruksslitage samt förgyllningsslitage.

14 tallrikar diameter 25 cm..
11 tallrikar diameter 22 cm.
4 skålar längd 24,5-28 cm.
Såsskål samt terrin.

Leverans: Från 81 EUR

Om slutpriset överstiger 5 000 SEK tillkommer en obligatorisk försäkring om 2,00 % av totala beloppet (gäller ej vid utlämning på plats).

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
81 EUR
Danmark, Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
87 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
95 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Island, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Schweiz, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
126 EUR
Cypern, Irland, Kanada, Malta, Turkiet, USA
203 EUR
229 EUR
Brasilien, Egypten, Förenade Arabemiraten, Israel, Ryssland, Ukraina, Vitryssland
254 EUR

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 6
Föremålsnr
630710
Antal besök: 6

Andra intressanta föremål

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!