FIGURIN, chamotte, Gunnar Nylund, Rörstrand, signerad.

626080. FIGURIN, chamotte, Gunnar Nylund, Rörstrand, signerad.

Fågel, höjd ca. 19,5 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågel, höjd ca. 19,5 cm.

Smärre nagg.

Antal besök: 2 189