KARMSTOL, gråmålad med bronserad dekor, rokoko, 1700-tal.

623327. KARMSTOL, gråmålad med bronserad dekor, rokoko, 1700-tal.

Löstagbar sits, sitthöjd 45, rygghöjd 99 cm.

Senare målning med färgslitage samt senare sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 318