SOFFBORD med tidningshylla och låda, mahogny, 1900-talets andra hälft.

622544. SOFFBORD med tidningshylla och låda, mahogny, 1900-talets andra hälft.

Proveniens Rosendals slott.
Längd 120, bredd 65, höjd 60 cm.

Slitage på skivan, en dekornit saknas samt ett ben med förstärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Rosendals slott.

Antal besök: 637