SOLUR med KOMPASS, 1700-talets slut, mässing.

608149. SOLUR med KOMPASS, 1700-talets slut, mässing.

Löst monterad i lockask. 7 x 8,5 cm.

En list saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

En list saknas. Slitage.

Antal besök: 2 259