AUTOGRAFER original och tryckta samt BILDER med mera av mestadels skådespelare, amerikanska och svenska.

60408. AUTOGRAFER original och tryckta samt BILDER med mera av mestadels skådespelare, amerikanska och svenska.

2 mindre autgrafalbum med mestadels svenska skådespelare, 1940/1950-tal samt bland annat Povel Ramel, Nils Poppe och Alice Babs.

Diverse fotografier och tryck samt autografer (original/tryckta) med mestadels skådespelare, både amerikanska och svenska däribland: Betty Hutton, June Allyson, Birgit Tengroth. Även filmfotografier med Marilyn Monroe där Göran Stringbergs autograf finns.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 074