595386. HANS J WEGNER, sideboard, "President", jakaranda, Ry Möbler, Danmark, 1961, CITES-intyg finns.
Tillverkad för Ry Möbler år 1961 i Danmark. Stämplad 28 november 1961. Höjd 79, djup 49, längd 200 cm.
CITES-intyg med diarienummer 4.10.18-9881/17.
Fläckar på toppdel, obetydliga repor.