Tillverkad för Ry Möbler år 1961 i Danmark. Stämplad 28 november 1961. Höjd 79, djup 49, längd 200 cm.
CITES-intyg med diarienummer 4.10.18-9881/17.

Fläckar på toppdel, obetydliga repor.

Leverans: Från 136 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Falköping, Gävle, Kalmar, Katrineholm, Linköping, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Södertälje, Västervik
136 EUR
Sverige: Luleå, Umeå, Örebro
157 EUR
Finland: Helsingfors
188 EUR
Danmark: Köpenhamn
188 EUR
Sverige: Skåne (hemleverans till dörr)
230 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
251 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, München
261 EUR
Storbritannien: London
303 EUR
USA: Atlanta
762 EUR

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Växjö, Sverige
Växjö Auktionskammare
Föremålsnr
595386
Antal besök: 3 013

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!