Tillverkad för Ry Möbler år 1961 i Danmark. Stämplad 28 november 1961. Höjd 79, djup 49, längd 200 cm.
CITES-intyg med diarienummer 4.10.18-9881/17.

Fläckar på toppdel, obetydliga repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Växjö, Sverige
Växjö Auktionskammare
Föremålsnr
595386

Om auktionshuset

Namn
Växjö Auktionskammare, bifirma till Auktionshuset Thelin &. Johansson AB
Momsnr
SE556923023701
Org.nr
556923-0237
Telefon
0470-108 00
Adress

Hjalmar Petris väg 46
352 46 Växjö

Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 3 513