HERRARMBANDSUR, stål, Omega Speedmaster Professional, "Tachymètre", 1968.

589751. HERRARMBANDSUR, stål, Omega Speedmaster Professional, "Tachymètre", 1968.

Manuell. Plexiglas, Originallänk med viklås. Extra länkar medföljer. Diameter ca 42 mm

Caliber 321, serienummer 24959914, Boettnummer 105012-66, Länkreferensnummer 1450/808.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Servad oktober 2016 enligt kvitton. Ingen funktionsgaranti lämnas. Repor. Inskription på baksida. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 535