Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Speglar
SPEGEL med fasettslipat glas. 1960-tal.
581306. SPEGEL med fasettslipat glas. 1960-tal.
115 x 42 cm.
Smärre nagg i nederkant.
Gör en kostnadsfri värdering!
115 x 42 cm.
Smärre nagg i nederkant.
Helsingborgs Auktionskammare
1 933