VÄGGPENDYL, förgylld, Westerstrand, gustaviansk stil.

580325. VÄGGPENDYL, förgylld, Westerstrand, gustaviansk stil.

Höjd 60 cm.

Smärre ytslitage samt omförgylld.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 349