Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshaus von Brühl
Konst
Grafik
578172. GABRIELLE ARDANT, LUCIEN DELARUE. blandat parti med fyra akvarelltryck, inramade bakom glas, signerade, omkring 1960.
« Tillbaka till föremålet