NATHALIA EDENMONT. "Humble", C-print monterad på aluminium och glas, a tergo numrerad 1/6, signerad samt daterad 2010.

574918. NATHALIA EDENMONT. "Humble", C-print monterad på aluminium och glas, a tergo numrerad 1/6, signerad samt daterad 2010.

120x95 cm.
Gåva från konstnären till nuvarande ägare.

Gör en kostnadsfri värdering!

120x95 cm.

Antal besök: 2 367