JOHAN KROUTHÉN. olja på duk, signerad och daterad 1911.

574076. JOHAN KROUTHÉN. olja på duk, signerad och daterad 1911.

Ca 74 x 50 cm.
Solbelyst hönsgård med pickande hönor och vindflöjel.

Johan Krouthén (1858–1932)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 74 x 50 cm.

Johan Krouthén (1858–1932)

Antal besök: 4 598