EMALJSKYLT, GULF, sannolikt omkring 1900-talets mitt.

568389. EMALJSKYLT, GULF, sannolikt omkring 1900-talets mitt.

Diameter 70 cm Dubbelsidig och förberedd för upphängning.

Emaljskada på kant, båda sidor samt stötskada/bucklor. Repor/fläckar. Smärre emaljskador på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 290