SKYLT, plåt, CAP Choklad Kakao Konfekt, 1900-talets mitt.

562789. SKYLT, plåt, CAP Choklad Kakao Konfekt, 1900-talets mitt.

CAP Choklad Kakao Konfekt, genom sin fina kvalite de mest delikata.
Längd 99, bredd 49,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Några bortfall med underliggande rost. Mindre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 99, bredd 49,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 6 915