LEKSAKER, plast, Star Wars, Rebel Transport, inklusive 8 gubbar, 1900-talets andra hälft.

549133. LEKSAKER, plast, Star Wars, Rebel Transport, inklusive 8 gubbar, 1900-talets andra hälft.

Ingår gör instruktionsblad.
Skepp, längd 62, bredd 23, höjd 23 cm
Gubbar, höjd 9,5 - 10 cm
Rebel transport i orginalfilmen.

Skeppet med mindre skada i fram. Allmänt åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ingår gör instruktionsblad.
Gubbar, höjd 9,5 - 10 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 707