549133. LEKSAKER, plast, Star Wars, Rebel Transport, inklusive 8 gubbar, 1900-talets andra hälft.
Ingår gör instruktionsblad.
Skepp, längd 62, bredd 23, höjd 23 cm
Gubbar, höjd 9,5 - 10 cm
Rebel transport i orginalfilmen.
Skeppet med mindre skada i fram. Allmänt åldersrelaterat slitage.