FOTOGENKÖK, Optimus No:00, i original plåtburk.

537717. FOTOGENKÖK, Optimus No:00, i original plåtburk.

Plåtburkens mått ca: längd 16, bredd 13, höjd 9 cm.

Slitage, bucklor, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 303