ROJ FRIBERG. Blandteknik, signerad och daterad 88.

527075. ROJ FRIBERG. Blandteknik, signerad och daterad 88.

Ca. 16x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 16x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besök: 2 256