ALBERT KRÜGER. Marsvinter Hörby, olja på pannå, signerad.

525774. ALBERT KRÜGER. Marsvinter Hörby, olja på pannå, signerad.

ca 45 x 55 cm.

Åldersslitage.

Albert Krüger (1885–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 45 x 55 cm.

Åldersslitage.

Albert Krüger (1885–1965)

Antal besök: 2 119