ALBERT KRÜGER. Marsvinter Hörby, olja på pannå, signerad.

ca 45 x 55 cm.

Åldersslitage.

Albert Krüger (1885–1965)

ca 45 x 55 cm.

Åldersslitage.

Albert Krüger (1885–1965)

Föremålsnr
525774
Antal besök: 1 027