525774. ALBERT KRÜGER. Marsvinter Hörby, olja på pannå, signerad.

ca 45 x 55 cm.

Åldersslitage.

ca 45 x 55 cm.

Åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Kalmar Auktionsverk
Föremålsnr
525774

Om auktionshuset

Namn
Kalmar Auktionsverk AB
Momsnr
SE556940372701
Org.nr
556940-3727
Telefon
0770-780888
Adress

Slöjdaregatan 1
393 53 Kalmar
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 916