CARL OLSSON. Olja på pannå, signerad.

52528. CARL OLSSON. Olja på pannå, signerad.

Landskap med sjö, 32 x 45 cm.

Reva.

Landskap med sjö, 32 x 45 cm.

Reva.

Antal besök: 1 761