Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Smycken & Ädelstenar
Broscher & Hängen
BROSCH, silver, Wiwen Nilsson, signerad och daterad 1954.
515942. BROSCH, silver, Wiwen Nilsson, signerad och daterad 1954.
Längd 6,5 cm, nr: 8.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 6,5 cm, nr: 8.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 055