514321. ISHINK i form av päron, Daydream, Australien, 1960-tal.

Kopparfärgad almunium och plast. Tvådelad.

Höjd 32 cm.

Ytslitage.

Höjd 32 cm.

Ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Norrköping
Föremålsnr
514321

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
011-36 10 00
Adress

Importgatan 50
602 28 Norrköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 110