ISHINK i form av päron, Daydream, Australien, 1960-tal.

514321. ISHINK i form av päron, Daydream, Australien, 1960-tal.

Kopparfärgad almunium och plast. Tvådelad.

Höjd 32 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 5 032