SOFFBORD, med glasskiva, "Anika", Anika Reuterswärd, samtida.

506736. SOFFBORD, med glasskiva, "Anika", Anika Reuterswärd, samtida.

Soffbord med stomme i körsbär, samt bordsskiva av glas
Längd 140, bredd 80, höjd 47 cm
Annika.

Smärre slitage samt enstaka svaga repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Annika.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 6 480