UNBEKANNTER KÜNSTLER. Vattenlandskap med väderkvarnar, olja på duk.

500565. UNBEKANNTER KÜNSTLER. Vattenlandskap med väderkvarnar, olja på duk.

Olja på duk, daterad 1980-tal, signerad W. Gewitz nedre högra, högkvalitativ galleram med gyllene profilremsa. Mått ca. 103 x 73 cm, målning 90 x 60 cm.

Mindre tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på ålder.

Antal besök: 541