UNBEKANNTER KÜNSTLER. vatten landskap med väderkvarnar, olja på duk.

500565. UNBEKANNTER KÜNSTLER. vatten landskap med väderkvarnar, olja på duk.

Olja på duk, daterad 1980-tal, signerad W. Gewitz nedre högra, hög kvalitet galleri ram med guldprofilremsa. Mått: ca. 103 x 73 cm, målning 90 x 60 cm.

Låga åldersmärken.

Låga åldersmärken.

Antal besök: 230