ERIK HÖGLUND. KARAFF m propp, Boda, 1900-talets mitt.

499186. ERIK HÖGLUND. KARAFF m propp, Boda, 1900-talets mitt.

Människoform, höjd med propp 31 cm, bredd 11 cm.

bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 506