VÄGGBONAD, tryckt motiv av stad, Anneli Airikka Lammi, daterad 1983.

497940. VÄGGBONAD, tryckt motiv av stad, Anneli Airikka Lammi, daterad 1983.

188 x 115 cm.

Smärre slitage, fläckar. Fållade kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

188 x 115 cm.

Antal besök: 2 205